Drodzy Klienci
 
Z powodu zmian wprowadzanych przez serwis Allegro, "ACQUATICA - Salon roślin akwariowych" najprawdopodobniej przestanie udostępniać na Allegro oferty z wysyłką Smart w momencie przeprowadzenia przez serwis negatywnych zmian. Niestety warunkiem przez nas nie do zaakceptowania jest konieczność udostępniania jednej z najbardziej wadliwych i nieterminowych opcji dostawy, czyli Allegro One. Nie chcemy brać odpowiedzialności za działalność kurierów i zakończyć sprzedaży z powodu negatywnych opinii Klientów, którzy nie otrzymują przesyłki w terminie. Przepraszamy za niedogodności, jednak nie możemy pozwolić, by nienaganna opinia o naszej firmie została zszargana przez decyzje Allegro i konieczność realizowania wysyłek poprzez firmę kurierską, która lekceważy swoich klientów. W zamian za to obniżymy dla Państwa ceny wysyłek poza Allegro Smart.
 
ikona allegro.pl

Zapraszamy do zakupu naszych testów wody

(kliknij w ikonę poniżej)

logo sklepu acquatica salon roślin akwariowych
link do acquaticaplants instagram

Informacje kontaktowe:

Specjalista ds. uprawy roślin

i kierownik sklepu stacjonarnego:

Jakub Schulz

e-mail: admin @ acquatica.pl

Od lat pasjonujemy się akwarystyką słodkowodną, mamy za sobą wiele aranżacji oraz doświadczenie w branży akwarystycznej.

Nasze doświadczenie sprawiło, że skupiliśmy się na uprawie i sprzedaży roślin akwariowych by zapewnić klientom towar z najwyższej półki! 

ikona allegro.pl
ikona facebook

Media Społecznościowe