Co wyróżnia nasze Laboratorium Analizy Wody?

Wiedza i ekologia

Analizy przeprowadza nasz wykwalifikowany kierownik, specjalista syntezy i analizy chemicznej. Dba o każdy szczegół i zapewnia najwyższą możliwą dokładność analizy. Procedury zostały starannie opracowane w oparciu o setki publikacji naukowych. Najważniejszym celem badań jest opracowanie analiz zgodnie z zasadami Zielonej Chemii (ang. Green Chemistry). To koncepcja zakładająca m.in. zapobieganiu powstawania szkodliwych odpadów, zamiast ich późniejszego unieszkodliwiania lub kosztownej utylizacji.

 

 

Rzetelność i jakość

Wysokiej jakości odczynniki renomowanych polskich i zagranicznych firm między innymi Chempur, Avantor, Merck. Stawiamy na jakość, korzystamy tylko z odczynników posiadających odpowiednie certyfikaty jakości. 

Profesjonalizm

Posiadamy specjalistyczny sprzęt badawczy. Jeden z najlepszych pH-metrów na świecie, nowoczesny spektrofotometr UV-VIS, specjalistyczna aparatura do miareczkowania (pozwalająca uniknąć typowych błędów tradycyjnej analizy miareczkowej wapnia i magnezu). Wysokiej jakości szkło miarowe, inne urządzenia, wysokiej jakości narzędzia do pobierania próbek do analiz.

Dzięki innowacyjnemu podejściu do tematu, oferujemy Państwu analizę składu chemicznego wody w bardzo atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Najważniejsze jest jednak to, że analizy są w 100% rzetelne, procedury oparte o szeroki zakres publikacji naukowych i dostosowane do wymogów "zielonej chemii". Stosujemy jak najmniejsze ilości odczynników i nie produkujemy dzięki temu odpadów uznawanych za niebezpieczne! Badamy tylko to co jest konieczne i co jest potrzebne.

Nie przepłacajcie Państwo za informacje, które niczego nie wnoszą do prowadzenia akwarium tudzież nie zmienią Waszego życia na lepsze. 

Nasze Laboratorium Analizy Wody ACQUALab zapewni Państwu niezbędny zakres analiz i sprawdzenie najważniejszych parametrów wody.

Nie zajmujemy się badaniami bakteriologicznymi związanymi z wymogami Sanepidu! Zajmujemy się tylko analizą składu chemicznego - określonych jonów i odczynu wody.

logo sklepu acquatica salon roślin akwariowych

ZAPRASZAMY DO NASZEGO

Specjalistycznego Laboratorium Analizy Wody -

Laboratorium ACQUALab

Oferujemy Państwu specjalistyczne analizy wody i pomoc w rozwiązywaniu problemów z chemią wody w akwarium. Jesteśmy pierwszym takim sklepem akwarystycznym, zajmującym się wyłącznie roślinami akwariowymi w Europie, który jednocześnie posiada własny, profesjonalny sprzęt badawczy i prowadzi działania badawczo-rozwojowe. Nasze laboratorium wyposażone jest w nowoczesną, specjalistyczną aparaturę, a pieczę nad nim sprawuje nasz wykwalifikowany fachowiec z dziedziny syntezy i analizy chemicznej.

link do acquaticaplants instagram

Informacje kontaktowe:

Specjalista ds. uprawy roślin

i kierownik sklepu stacjonarnego:

Jakub Schulz

e-mail: admin @ acquatica.pl

Od lat pasjonujemy się akwarystyką słodkowodną, mamy za sobą wiele aranżacji oraz doświadczenie w branży akwarystycznej.

Nasze doświadczenie sprawiło, że skupiliśmy się na uprawie i sprzedaży roślin akwariowych by zapewnić klientom towar z najwyższej półki! 

ikona allegro.pl
ikona facebook

Media Społecznościowe